אודותינו

מומחים בניהול השקעות מניבות באזורי ביקוש בארה"ב

Sia Group מתמחים באיתור, השבחה וניהול נכסי נדל"ן להשקעה בקונטיקט, ניו הייבן, מקום מושבה של אוניברסיטת ייל היוקרתית, אחת מהאוניברסיטאות הידועות, הנחשקות והמצליחות בעולם. ההיכרות העמוקה שלנו עם השוק המקומי עוזרת לנו להציע שירותי ניהול מלאים לכל אורך התהליך. ליווינו עשרות רכישות מוצלחות של נכסים חזקים בסביבה, ופיתחנו מערכות יחסים מצויינות עם השוק המקומי.

למה בחרנו להתמחות דווקא בניו הייבן?

ניו הייבן היא מופת של יציבות כלכלית וחברתית. החיים בעיר סובבים סביב אוניברסיטת ייל המושכת אליה סגל מחקר, עובדים וסטודנטים אמידים מארה"ב ומכל העולם. קהל איכותי זה לא נשאר במקום מספיק זמן בשביל שישתלם לו לרכוש נכס, ומצד שני זקוק למגורים באזור. בסביבה נמצאות אוניברסיטאות יוקרתיות נוספות שמושכות אליהן סטודנטים מקומיים שתורמים לחיי קהילה תוססים. העיר מלאה במרכזי קניות, בתי קפה, מסעדות, חנויות, ונמל צבעוני שמושכים תיירים מקומיים וזרים במשך כל השנה. התנאים האלו יוצרים תחלופה קבועה של דיירים איכותיים ושוק נדל"ן צומח ומתפתח. הקרבה לניו יורק ואיכות החיים בעיר הופכים את האיזור לקל להשכרה, מניב תשואות, ובטוח להשקעה לטווח ארוך. התנאים הנהדרים של הסביבה הם הסיבה שאנחנו מתמחים בלעדית בנכסי נדל"ן בניו הייבן ומכירים את ההתנהלות המקומית על בוריה. עם Sia Group השקעה בנכסי נדל"ן בניו הייבן היא השקעה בטחה בראש שקט.

מהם היתרונות שלנו כחברת ניהול נכסים?

אנחנו מטפלים בצד הניהולי, פיננסי ומשפטי של ההשקעה, לפני הרכישה, במעמד הרכישה, וכמובן בהמשך בו אנחנו מוודאים שהנכס מושכר והכל על מי מנוחות – בשביל שאתם תקבלו את הכסף לחשבון הבנק שלכם בלי כאבי ראש וסיבוכים.

השירותים שלנו הם איתור, השבחה, והשכרה של נכסים, טיפול פיננסי שוטף, ניהול מול גופי ממשלה, ייעוץ וליווי של מומחה שוק מטעמנו, ליווי משפטי, ביטוח נכס, ודאגה לכל מה שצריך לעשות בנכס (תיקונים, אחזקה). השירותים שלנו גם כוללים פרסום ותיווך בשביל למצוא שוכרים, גבייה גם במקרים בהם השוכרים מתנהגים בצורה לא אחראית (וגם פינוי שוכרים כאלו), ודאגה למיסוי חכם בשביל לצמצם את ההוצאות שלכם.

אנחנו דוגלים בשקיפות, אמינות, ולתת ללקוחות שלנו את השליטה על המידע שלהם, על הכסף שלהם, ועל ההשקעה שלהם. אנחנו כאן לעמוד לצידם ביום יום. עם SIA-GROUP השקעה בנכסי נדל"ן בניו הייבן היא השקעה בטחה בראש שקט.

ייעוץ פרטי

צרו קשר עוד היום לפגישת ייעוץ


קבע פגישה online

לוח שנה


מספר טלפון:

שמך:

הדוא ל שלך:

הערות/שאלות:

אנא הזן את קוד האבטחה:
security code
קוד האבטחה (אותיות קטנות):